У Чортківській лікарні вперше проведено операцію із видалення нирки

?Нефректомією називають хірургічне втручання, мета якого – видалення нирки , що з різних причин втратила свої природні функції чи загрожує здоров’ю пацієнта .
У даному випадку пацієнтка хворіла гострим лівобічним пієлонефритом (бактеріальним захворюванням нирки).

Команда хірурігів – урологів успішно провели операцію, пацієнтка знаходиться у задовільному стані?

?Нагадаємо, що ми пропонуємо широкий спектр оперативних втручань та діагностичних процедур, а саме:

• трансуретральна резекція простати (операція з приводу збільшеної простати, яка виконується без жодного розрізу);
  • цистолітотрипсія (дроблення камінців в сечовому міхурі без розрізів за допомогою лазера);
  • уретеролітотрипсія (дроблення камінців всередині сечоводу за допомогою лазера);
  • нефролітотрипсія (дроблення камінців нирок через прокол нирки);
  • нефректомія;
  • відкриті оперативні втручання на передміхуровій залозі, сечовому міхурі, нирках, сечоводах, чоловічих статевих органах;
  • цистоскопія.