ЧОРТКІВСЬКИЙ ЛІКАР-ЕНДОСКОПІСТ ВЗЯВ УЧАСТЬ У НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ ENDO ODESA 2024

Лікар-ендоскопіст Чортківської центральної міської лікарні Володимир Калюжний мав можливість побувати протягом 20-22 червня на науково-практичній конференції з міжнародною участю «Endo Odesa 2024».

Відбувся направду науковий захід високого рівня, який не поступається кращим світовим аналогам.

Endo Odesa – це поєднання різних медичних спеціальностей, жива трансляція складних операцій, виставка сучасного обладнання та доповіді провідних фахівців України, Південної Кореї, Словаччини та США.

Наші лікарі завжди вчаться! Бо тільки так можна покращувати якість послуг для наших пацієнтів.