ГАСТРОЕНТЕРОЛОГ ЧОРТКІВСЬКОЇ ЛІКАРНІ ІВЕТТА ДЖУГЛЯ ЗДОБУВАЄ ДОСВІД НА КОНФЕРЕНЦІЇ В АВСТРІЇ

Дитячий гастроентеролог, консультантка з грудного вигодовування Чортківська центральна міська лікарня Іветта Джугля взяла участь у масштабній конференції для UEG Week для гастроентерологів у австрійському Відні.

«Тут так багато свіжої інформації зі світу медицини, що для тих, хто їде перший раз – це просто перевантаження інформацією за уже перший день конференції, а їх, на хвилиночку, чотири! Доповіді, лекції і тренінги проходять паралельно у різних аудиторіях, тому класно, що можна у записі подивитися усе згодом. Мені надзвичайно сподобалось і я буду рекомендувати усім колегам зі сфери гастро відвідувати #UEG. Цей досвід мотивує ставати кращим у своїй сфері і розширює коло спілкування з колегами зі всього світу», – поділилась враженнями Іветта.

Наші лікарі завжди навчаються! Бо тільки так можна покращувати якість послуг для наших пацієнтів.