We are Creators

Bachelor possible marianne directly confined relation

Creative Ideas

Frankness applauded by supported ye household

Budget Friendly

Satisfied conveying an dependent agreeable
SERVICE

What We Do

Why us

Strategic Planning

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Read More

Trades & Stocks

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Read More

Bonds & Commodities

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Read More

PROJECT

Our Projects

Recent Projects

Investment

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit..

Invoicing

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit..

NEWS

News And Updates

Recent Blog Posts

ЧОРТКІВСЬКА ЛІКАРНЯ ЗАКУПИЛА ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ЛОР-ВІДДІЛЕННЯ

Попри складні часи, Чортківська центральна міська лікарня продовжує розвиватись та покращувати матеріально-технічну базу. За кошти, котрі медичний заклад заробив від НСЗУ, надаючи послуги пацієнтам, лікарня придбала дитячі ларингоскоп та синускоп для ЛОР-відділення.

Ларингоскоп використовується для швидкої візуалізації гортані (можна визначити можливі зміни і порушення функціонування голосових зв’язок і взяти зразки тканин для дослідження), а синускоп – для носових пазух.

❗️ Особливість придбаного обладнання полягає у тому, що воно виготовлене спеціально для огляду дітей: процедура майже не створює дискомфорту для маленьких пацієнтів.

👶Тож це придбання – черговий крок до надання ще більш якісніших медичних послуг дітям!

Дбаємо про ваше здоров’я!

ЧОРТКІВСЬКА ЛІКАРНЯ ПРИДБАЛА ЕКСПЕРТНЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ОФТАЛЬМОЛОГІЧНОГО ВІДДІЛЕННЯ

Чортківська центральна міська лікарня закупила нове дороговартісне обладнання. Йдеться про індикатор внутрішньоочного тиску Icare IC100 для потреб офтальмологічного відділення. Прилад використовують для діагностики глаукоми.

Нове обладнання дає змогу проводити процедуру швидко, без знеболювання та неприємних відчуттів. Принцип дії приладу являє собою унікальну запатентовану методику вимірювання – технологія відскоку, яка полягає в миттєвому ударі маленького одноразового та стерильного наконечника по центру рогівки, робить можливим вимірювання ВГД акуратним і точним.

Зі слів офтальмологів Чортківської центральної міської лікарні, це обладнання дуже важливе, оскільки глаукому виявляють все частіше. Пацієнт може довгий час не відчувати внутрішньоочний тиск, що стає наслідком глаукоми, яка у свою чергу призводить до незворотної втрати зору.

❗️ Запрошуємо усіх, хто бажає БЕЗКОШТОВНО перевірити внутрішньоочний тиск, у офтальмологічне відділення лікарні (5 поверх) у середу, 7 лютого, з 10 год. Попередньо потрібно отримати у сімейного лікаря направлення на консультацію до офтальмолога.

ЧЕРГОВИЙ ВІДГУК РОДИЧІВ ПАЦІЄНТКИ

Пацієнтка Галина Галиняк потрапила до Чортківської лікарні із болями у грудній клітці, згодом лікарі виявили інфаркт. Вчасні та кваліфіковані дії наших медиків дозволили зберегти жінці життя.

Племінниця пацієнти вирішила залишити відгук про роботу нашого медичного закладу, тож публікуємо його:

🗣«Я племінниця пацієнтки Галиняк Галини, яка потрапила в Чортківську центральну міську лікарню 03.01.2024 р. з болями в грудній клітці. В ході досліджень у даної пацієнтки виявили інфаркт.

Ми хочемо висловити подяку Тарасу Сиваку – інтервенційному кардіологу – за миттєво надану медичну допомогу. Він дуже добра, душевна і розумна людина, професіонал своєї справи. У підсумку було виконано стентування і врятовано життя пацієнтки, яка і надалі залишається у Чортківській лікарні під наглядом медичного персоналу і лікаря».

❤️👩🏻‍⚕️👨‍⚕️Кожен відгук, отриманий від пацієнтів, дає наснагу нашим лікарям розвиватись та жити своєю роботою, допомагати і дбати про здоров’я людей. Дякуємо за щирі слова і побажання

Need Consultation

Contact our customer support team if you have any further questions.

Перейти до вмісту