ПРИЙМАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ЧОРТКІВСЬКОЇ ЛІКАРНІ ПІСЛЯ РЕКОНСТРУКЦІЇ РОЗПОЧАЛО СВОЮ РОБОТУ

Практично завершилась реконструкція приймально-діагностичного відділення Віднедавна карети швидкої допомоги заїжджають вже із іншої сторони, а пацієнтів оглядають та надають їм медичну допомогу у нових кабінетах із сучасним обладнанням. Наша команда лікарів і медсестер може якісно надати вам послуги завдяки:
✅сучасному УЗД-апарату;
✅рентгенодіагностичному комплексу Moviplan 800;
✅комп’ютерному томографу Siemens SOMATOM go.TOP на 64 зрізи вартістю 18,4 млн грн (монтаж КТ вже завершується).
Також у рамках реконструкції приймально-діагностичного відділення відремонтували лікарняні палати, ординаторську та коридор для комфортного перебування пацієнтів у стінах нашої лікарні?