БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ДОЛЯ НАДІЇ» ПОДАРУВАВ ЛІКАРНІ ПРИЛІЖКОВІ МОНІТОРИ IntelliVue MP30

Нещодавно ми отримали дуже цінний подарунок від благодійного фонду «Доля надії», а саме якісні приліжкові монітори для пацієнта IntelliVue MP30, які забезпечують широкі можливості для моніторингу та вимірювання найважливіших показників задля контролю стану пацієнта.

У цьому дописі хочемо щиро подякувати за неабияк потрібне оснащення для нашої лікарні.??

А також висловлюємо слова вдячності Петру Адамовичу Сасу за організацію передачі моніторів. Ваша підтримка допомагає нам покращувати роботу задля здоров’я та життя наших пацієнтів!??❤️