Чортківська лікарня отримала новий УЗД-апарат від польських партнерів

Чортківська центральна міська лікарня сьогодні отримала чергове сучасне обладнання. Завдяки співпраці із Юрій Глинський , фондом Fundacja Humanosh im. Sławy i Izka Wołosiańskich та фондом Victims of war in Ukraine наш головний медичний заклад безкоштовно отримав УЗД-апарат Alpinion E-CUBE i7.

Надсучасний УЗД-апарат Alpinion E-CUBE i7 укомплектований 4-ма датчиками, що дозволяє проводити якісне обстеження органів черевної порожнини та малого тазу, поверхневих органів, зокрема судин і суглобів, а також кардіологічні та гінекологічні дослідження.

Зауважимо, що даний УЗД-апарат — портативний. Наші медики зможуть за необхідності застосовувати його у різних відділеннях, але здебільшого наразі він працюватиме у приймально-діагностичному відділенні лікарні.