Сьогодні для наших медичних працівників була проведена лекція на актуальну тему «Долікарська медична допомога у воєнний час».
З нами ділився цікавими лайфхаками щодо зупинки кровотечі за допомогою підручних матеріалів Роман Ляхович, доцент кафедри невідкладної та екстреної медичної допомоги Тернопільського державного медичного університету разом із своїми студентами.
А також розповідали та показували як надати домедичну допомогу пораненим з найбільш поширеними травмами у військовий час, до приїзду швидкої допомоги або поза межами лікарні.
Вдячні колегам за влучні та цікаві знання![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7f/1/16/1f60a.png)