Міський голова Володимир Шматько привітав медиків Чортківської громади із професійним святом

Традиційно День медичного працівника в Україні відзначають третьої неділі червня, яка цьогоріч випала на 19 число. Тож напередодні професійного свята міський голова Чорткова Володимир Шматько привітав медиків Чорткова із професійним святом.

День медичного працівника – це свято людей благородної професії, які своєю щоденною невтомною працею готові прийти на допомогу в найскрутніший час. Роль медичного працівника у суспільстві важко переоцінити, бо саме ці люди невпинно трудяться, щоб зберегти наше здоров’я.

«Дозвольте сьогодні привітати вас із прийдешнім професійним святом – Днем медичного працівника. Кожного дня, цілодобово ви готові надати кваліфіковану медичну допомогу.

Окремо дякую кожному та кожній, хто працював у цю важку та напружену для Чорткова ніч з 11 на 12 червня. Тішить, що у нас не було загиблих, а всіх постраждалих ви обстежили та провели всі необхідні маніпуляцію, щоб їм допомогти.

Ми будемо продовжувати підтримувати лікарню і допомагатимемо вам ставати ще більш відомим та кваліфікованим медичним закладом із сучасним обладнанням», – звернувся до медиків Володимир Петрович.

З нагоди професійного свята, подяки міського голови та грошові премії отримали такі працівники Чортківської центральної міської лікарні:

Андрій Нагірний – завідувач травматологічного відділення;
Тарас Вензель – завідувач відділення екстреної медичної допомоги;
Марта Оробчук – завідувачка анестезіології та інтенсивної терапії;
Тетяна Овсинська – заступниця директора;
Людмила Левандовська – лікар-офтальмолог;
Василь Рудяк – завідувач відділу, лікар загальної практики – сімейний лікар АЗПСМ села Росохач;
Оксана Келічава – сестра медична Чортківського центру первинної медико-санітарної допомоги;
Мирослава Владичак – сестра медична Чортківського центру первинної медико-санітарної допомоги.
Окрім того, виконуючий обов’язки головного лікаря відзначив таких працівників установи:
Оксану Поселюжну – лікаря-стоматолога;
Михайла Худзика – завідувача акушерського відділення;
Романа Михальчука – лікаря-рентгенолога;
Олега Лещишина – завідувача хірургічного відділення;
Віктора Міщанчука – лікаря-інфекціоніста;
Віктора Сенчука – лікаря-онколога;
Романа Чортківського – лікаря-отоларинголога;
Романа Мальонку – лікаря-ендокринолога;
Степана Стефанчука – завідувача неврологічного відділення;
Сергія Буденькевича – лікаря-невропатолога;
Мар’яну Кучеряву – старшу медичну сестру неврологічного відділення;
Марію Ясинчук – медичну сестру педіатричного відділення;
Ольгу Семирозум – медичну сестру інфекційного відділення;
Марію Бабій – сестру медичну відділення анестезіології;
Тетяну Перепелицю – головну сестру медичну.