СОНЯЧНІ ПАНЕЛІ ЕКОНОМЛЯТЬ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ ЧОРТКІВСЬКІЙ ЛІКАРНІ

Дахова мережева сонячна електростанція потужністю 21 кВт, що встановлена на даху Чортківської комунальної стоматологічної поліклініки, продовжує давати результати. З 20 квітня по 31 липня електростанція зекономила для лікарні майже 10 800 кВт електроенергії, що у грошовому еквіваленті становить складає 73 тисячі гривень (вартість кВт – 6,82 грн).

Уся вироблена електроенергія використовується для потреб будівель Чортківської центральної міської лікарні. У сонячну ясну погоду станція покриває більше половини денної енергопотреби лікарні.

Нагадаємо, що 56 сонячних панелей вартістю мільйон гривень вдалось отримати абсолютно безкоштовно завдяки співпраці КП АМЕР Чортківcької громади із міжнародними донорами. Дах стоматполіклініки обрали невипадково, адже він має найкращі параметри для розміщення панелей: кут нахилу скатної покрівлі становить 25 градусів та має орієнтацію на південь.