У ЧОРТКІВСЬКІЙ ЛІКАРНІ УСПІШНО ВИКОНАЛИ СТЕНТУВАННЯ 65-ЛІТНЬОМУ ПАЦІЄНТУ, ПОПЕРЕДИВШИ РОЗВИТОК ІНФАРКТУ

У ЧОРТКІВСЬКІЙ ЛІКАРНІ УСПІШНО ВИКОНАЛИ СТЕНТУВАННЯ 65-ЛІТНЬОМУ ПАЦІЄНТУ, ПОПЕРЕДИВШИ РОЗВИТОК ІНФАРКТУ

65-річний чоловік під час важкої фізичної роботи відчув пекучий біль у грудях. Його донька, яка працює медиком закордоном, порекомендувала йому звернутись до фахівців Чортківська центральна міська лікарня та провести коронографію – дослідження судин серця за допомогою рентгену. У підсумку пацієнту успішно виконали коронарне стентування, при якому прохідність артерії відновлюється в повному обсязі, а стінка укріплюється стентом, який попередить повторне звуження судини.

💊Інтервенційний кардіолог Тарас Сивак розповів, що у пацієнта, на щастя, не було пошкоджень серцевого м’яза, це підтвердили всі дослідження, які виконували напередодні операції. Пекучий біль, котрий вчасно помітив і ідентифікував пацієнт, сигналізував про ймовірний інфаркт міокарда. Тож своєчасне звернення чоловіка, а також якісно проведене оперативне втручання дозволили уникнути важких наслідків для здоров’я пацієнта та вберегти йому життя.

🗣«Сама операція проходила добре, я навіть мав можливість спостерігати, як фахівці все виконують. Коли спеціалісти все завершили, я відразу ж став на ноги. Післяопераційний період проходить чудово, перші три дні відчував трішки неприємні відчуття у серці, але вже все пройшло. Я дуже задоволений! Тепер дослухаюсь порад лікаря та готуюсь повернутись до повноцінного життя. Принагідно хочу окремо сказати дякую керівництву лікарні за якісне харчування! Навіть не думав, що тут так смачно годують!», – розповів пацієнт.

Після такого оперативного втручання пацієнта виписують додому із чіткими рекомендаціями вже через 3-5 днів.

Дбаємо про Ваше здоров’я!❤️

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту