У ТРАВМАТОЛОГІЧНОМУ ВІДДІЛЕННІ ЧОРТКІВСЬКОЇ ЛІКАРНІ КАПІТАЛЬНО ВІДРЕМОНТУВАЛИ ДВІ ПАЛАТИ

Завдяки благодійникам дві лікарняні палати травматологічного відділення Чортківська центральна міська лікарня капітально відремонтували.

Кожна із палат розрахована на двох пацієнтів. У кожній є окремий санвузол із душовою кабіною, умивальником, унітазом, електричною рушникосушкою. Також у палатах є холодильники та телевізори.

‼ У першу чергу у даних палатах лікуватимуться військовослужбовці Збройних Сил України, які отримали поранення на російсько-українській війні, захищаючи територіальну цілісність нашої держави.

Керівництво Чортківської міської ради та Чортківської центральної міської лікарні щиро дякує командуванню військової частини А1915 та керівництву ПАП «Обрій» за фінансову підтримку, яка дозволить пацієнтам отримувати якісні лікарняні послуги у ще кращих умовах!