У ЧОРТКІВСЬКІЙ ЛІКАРНІ 62-РІЧНОМУ ПАЦІЄНТУ ІЗ СУСІДНЬОЇ ГРОМАДИ УСПІШНО ВИКОНАЛИ ЛАПОРОСКОПІЧНУ ХОЛЕЦИСТЕКТОМІЮ

62-річний пацієнт із Нагірянки протягом кількох днів відчував сильні болі в животі, які посилювались у вечірній період. Йому порадили звернутись до фахівців Чортківська центральна міська лікарня. Тут чоловік пройшов всі необхідні обстеження, де виявили каміння у жовчному міхурі, що стало підставою до оперативного втручання.

Пацієнту виконали лапароскопічну холецистектомію – це високотехнологічне хірургічне втручання, при якому доступ у черевну порожнину здійснюється через кілька проколів у животі, а всі необхідні маніпуляції здійснюються під візуальним контролем мініатюрної відеокамери. Оперативне втручання пройшло успішно, тож вже за декілька днів пацієнт повернеться додому.

Операцію виконували лікарі Олег Лещишин та Володимир Калюжний.

Перед операцією був невеликий страх, втім анестезіологи професійно проконсультували, розповіли про знеболення тощо. Під час процедури абсолютно нічого не відчував. На другий день після оперативного втручання я вже самотужки вставав, ходив, почуваю себе добре. Швів майже не відчуваю. Вже по-трішки їм, медичні працівники знають, що мені можна, тож коригують харчування, – розповів 62-річний житель с. Нагірянка.

Чортківська центральна міська лікарня – ми дбаємо про Ваше здоров’я!