У ЧОРТКІВСЬКІЙ ЛІКАРНІ З’ЯВИВСЯ КОНСУЛЬТАНТ ІЗ ГРУДНОГО ВИГОДОВУВАННЯ

У Чортківська центральна міська лікарня з’явився консультант із грудного вигодовування. Лікар-педіатр Іветта Джугля щосереди о 10 год. у жіночій консультації (3 поверх будівлі поліклініки) проводить безкоштовні консультації для жінок з питань грудного вигодовування, а після того – з 11 год. – спеціалістка приймає індивідуально.

На консультаціях розповідають про те, як правильно годувати немовля, з якими труднощами можуть стикатися молоді мами та інші актуальні теми. Ми активно пропагуємо грудне вигодовування та нагадуємо породіллям про його важливість.

📞 Якщо вам необхідна додаткова персональна консультація, записуйтесь у реєстратурі або по номеру телефону: 096 243 05 02.

🤳 Сторінка Іветти Джуглі у соціальній мережі Instagram, де є чимало корисного для матусь: https://www.instagram.com/dr.ivetta/

Наш фахівець навчить маму:

🔹 як правильно прикладати дитину до грудей;

🔹 як часто годувати маля;

🔹 як оцінити, чи достатньо дитині молока;

🔹 як знайти зручні пози для годування грудьми;

🔹 як побудувати режим так, щоб мама могла достатньо відпочивати;

🔹 як харчуватись мамі, що годує;

🔹 як зрозуміти, що потрібно зціджуватись;

🔹 як зцідити грудне молоко найменш травматичним способом;

🔹 як зберігати зціджене молоко.

🍼 Грудне молоко – ідеальна їжа для новонародженого – натуральна, стерильна, тепла. Ця їжа:

🔹легко засвоюється і повноцінно використовується організмом дитини;

🔹захищає немовля від різноманітних інфекцій, алергічних реакцій і захворювань, сприяє формуванню власної системи імунітету;

🔹забезпечує ріст і розвиток малюка, завдяки наявності в жіночому молоці комплексу біологічно активних речовин (гормони, ферменти, фактори росту, імунні фактори тощо);

🔹сприяє розвитку позитивного психоемоційного стану, почуття захищеності у новонародженої дитини та сприяє формуванню почуття прив’язаності матері до малюка;

🔹захищає ваше здоров’я – сприяє нормальному перебігу післяпологового періоду, здійснює профілактику виникнення мастопатії, пухлин молочної залози, матки та яєчників;

🔹значно дешевша, ніж штучні суміші.