ЧОРТКІВСЬКА ЛІКАРНЯ НАЛАГОДЖУЄ МІЖНАРОДНІ ЗВ’ЯЗКИ

Керівництво Чортківської центральної міської лікарні продовжує налагоджувати міжнародні зв’язки. Зокрема невдовзі до нашої медичної установи у гості планує завітати лікар-анестезіолог із Лондона Джон Олвуд, який впродовж двох десятиліть допомагає лікарням України.

Англієць, у якого українське коріння, впродовж майже 20 років демонструє справжню відданість Україні, допомагаючи нашим лікарням, доставляючи дороговартісне обладнання через різноманітні благодійні фонди та проводячи цінні теоретичні навчання.

У пана Джона хороша усвідомленість щодо потреб та ресурсів українських лікарень, тож він добре розуміє, наскільки цінною є допомога нашим медичним установам, особливо зараз – у час великої війни.

Джон Олвуд у ході візиту до Чорткова планує обговорити із керівництвом Чортківської центральної міської лікарні можливість надання медичної допомоги та підтримки.