16 жовтня – Всесвітній день анестезіолога

Пересічна людина навряд може в повній мірі знати, хто такі лікарі анестезіологи-реаніматологи та оцінити те, що насправді вони роблять.

Їх щоденна робота – це🚨боротьба за життя пацієнтів, адже у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії ніколи не буває «легких» пацієнтів.

• Без них не проходить жодне хірургічне втручання, серед них немає випадкових людей.
  • Від їх наркозу 💤залежить результат операції, а від правильно підібраної інтенсивної терапії – життя.
  • Лікар-анестезіолог для хворого частіше залишається «за кадром». Хіба що перед операцією пацієнт запитає: «А я нічого не буду відчувати? А я точно прокинуся?». Гарного анестезіолога-реаніматолога хворий ніколи не пам’ятає, а погані в нашій лікарні не затримуються.💯
  • Про те, щоб операція була максимально щадною, пройшла без ускладнень і пацієнт «прокинувся», піклується саме лікар анестезіолог-реаніматолог.

Кажуть, бувають «малі операції», але «малих» наркозів не буває. Кожен – це великий ризик❗️

Дякую усім анестезіологам Чортківської центральної міської лікарні за щоденну важку працю, пишаюсь вами та вашим професіоналізмом!

З повагою, директор Чортківської ЦМЛ Ростислав Шульський

Возможно, это изображение 1 человек