ЧЕРГОВИЙ ВІДГУК РОДИЧІВ ПАЦІЄНТКИ

Пацієнтка Галина Галиняк потрапила до Чортківської лікарні із болями у грудній клітці, згодом лікарі виявили інфаркт. Вчасні та кваліфіковані дії наших медиків дозволили зберегти жінці життя.

Племінниця пацієнти вирішила залишити відгук про роботу нашого медичного закладу, тож публікуємо його:

🗣«Я племінниця пацієнтки Галиняк Галини, яка потрапила в Чортківську центральну міську лікарню 03.01.2024 р. з болями в грудній клітці. В ході досліджень у даної пацієнтки виявили інфаркт.

Ми хочемо висловити подяку Тарасу Сиваку – інтервенційному кардіологу – за миттєво надану медичну допомогу. Він дуже добра, душевна і розумна людина, професіонал своєї справи. У підсумку було виконано стентування і врятовано життя пацієнтки, яка і надалі залишається у Чортківській лікарні під наглядом медичного персоналу і лікаря».

❤️👩🏻‍⚕️👨‍⚕️Кожен відгук, отриманий від пацієнтів, дає наснагу нашим лікарям розвиватись та жити своєю роботою, допомагати і дбати про здоров’я людей. Дякуємо за щирі слова і побажання