ЧОРТКІВСЬКА ЛІКАРНЯ ЗАКУПИЛА ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ЛОР-ВІДДІЛЕННЯ

Попри складні часи, Чортківська центральна міська лікарня продовжує розвиватись та покращувати матеріально-технічну базу. За кошти, котрі медичний заклад заробив від НСЗУ, надаючи послуги пацієнтам, лікарня придбала дитячі ларингоскоп та синускоп для ЛОР-відділення.

Ларингоскоп використовується для швидкої візуалізації гортані (можна визначити можливі зміни і порушення функціонування голосових зв’язок і взяти зразки тканин для дослідження), а синускоп – для носових пазух.

❗️ Особливість придбаного обладнання полягає у тому, що воно виготовлене спеціально для огляду дітей: процедура майже не створює дискомфорту для маленьких пацієнтів.

👶Тож це придбання – черговий крок до надання ще більш якісніших медичних послуг дітям!

Дбаємо про ваше здоров’я!