Донорство крові – абсолютно безпечна та винятково важлива процедура

Донорство крові – абсолютно безпечна та винятково важлива процедура. Мільйони людей по всьому світу щодня здають кров з власної ініціативи🙌🏻

Сьогодні, 25 березня 2024 року, працівники наших організацій зібралися у Чортківській центральній міській лікарні, щоб здати кров для порятунку інших.

Серед наших працівників є регулярні донори, які вже багато разів здійснювали донації крові та її компонентів та займаються популяризацією донорства.

🥰Дана ініціатива дійсно надзвичайно важлива, особливо при теперішній ситуації в нашій країні. Повномасштабна війна критично загострила потребу у донації, тому стати донором крові – це по-справжньому необхідна місія.

Лише одна донація крові може врятувати три життя. Донорська кров йде на потреби медичних закладів й порятунку тих людей, які цього найбільше потребують.

Здавайте крові, рятуйте життя. Ваше кров точно комусь потрібна❗️

НАГАДУЄМО ‼️ Кров можна здати кожного понеділка та четверга з 8:30 у пункті забору та зберігання донорської крові Чортківської центральної міської лікарні (вул. Пігута, 31Б, 3-й поверх поліклініки, 313 кабінет ).