У ЧОРТКІВСЬКІЙ ЛІКАРНІ ВІДКРИЛИ НАЙКРАЩЕ ПЕДІАТРИЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ ЗАХОДУ УКРАЇНИ!

У ЧОРТКІВСЬКІЙ ЛІКАРНІ ВІДКРИЛИ НАЙКРАЩЕ ПЕДІАТРИЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ ЗАХОДУ УКРАЇНИ!

Нарешті, ця мить настала! У Чортківська центральна міська лікарня урочисто відкрили сучасне, зразкове, не побоїмось цього слова – найкраще – педіатричне відділення не лише Тернопільщини, а усього заходу України. Діти, які потребуватимуть госпіталізації, лікуватимуться у справді комфортних умовах, де кожна дрібниця продумана до деталей.

Головне завдання ремонту полягало у тому, щоб у кожній палаті маленьким пацієнтам було максимально комфортно, щоб вони почували себе як вдома та сприймали лікування без остраху. Через це у кожній палаті є окремий туалет, умивальник, душ, якісне загальне та приліжкове освітлення, телевізор, бактерицидні лампи, кондиціонер, письмовий столик тощо; у деяких палатах – колиски для найменших пацієнтів.

👶Кожна із палат тематично розфарбована, щоб, знову ж таки, створити додатковий затишок для дітей. Окремо створили ігрову кімнату для малечі. Особливу увагу в ході ремонту приділили новій системі опалення та електропостачання, вентиляційній (якщо точніше – сучасній рекупераційній) та протипожежній системам.

🗣 «Радію, що ми всі разом змогли втримати високу планку чортківської медицини. Це педіатричне відділення – яскравий приклад того, як ефективно повинні працювати гроші платників податків. Дякую Ростиславу Шульському і його команді за те, що наважились у такий складний час взятись за реалізацію такого складного проекту. Це не просто косметичний ремонт, це повністю нова філософія, яку ми впроваджуємо у нашій лікарні. Радію, що лікарня працює все більше і краще, а за зароблені кошти від наданих послуг має можливість робити ремонти, купляти обладнання, піднімати зарплати медикам. Наша наступна амбітна мета – реабілітаційне відділення у першу чергу для ветеранів війни, далі – травматологія, яка славиться своїми спеціалістами на весь захід країни. Тож далі – ще більше!», – зазначив Володимир Шматько.

📄Директор лікарні Ростислав Шульський з нагоди відкриття педіатричного відділення оголосив подяки за сприяння у модернізації лікарні, розуміння викликів і важливості медичної реформи, щиру благодійність знаним аграріям нашого краю: Василю Градовому, Василю Вислоцькому, Євгену Шкабару, Марії Горбаль, Степану Данилишину. Подяки за постійну підтримку лікарні оголосили і міському голові Чорткова Володимиру Шматьку, його заступнику Віктору Гурину та командиру військової частини Миколі Сандулу.

🎁 Директор ПАП «Дзвін», депутат Тернопільської обласної ради Василь Градовий з нагоди відкриття нового педіатричного відділення подарував лікарні сертифікат на 20 000 гривень. Із подарунками також прийшов керівник благодійної організації «Покрова Чортків» о. Андрій Левкович: «Мені завжди казали, що вдома і стіни лікують. Сьогоднішньою подією ви зруйнували цей стереотип. Лікують стіни і тут, у такому відділенні нашої лікарні, якщо у ці стіни вкласти серце і душу, як зробили ви».

🙏 Всечесні отці освятили відремонтоване приміщення педіатричного відділення, після чого гості мали змогу на власні очі побачити якісний результат виконаної титанічної праці.

Далі – більше!…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту