ЗВЕРНЕННЯ КОЛЕКТИВУ ПЕДІАТРИЧНОГО ВІДДІЛЕННЯ

Колектив педіатричного відділення Чортківської центральної міської лікарні висловлює щиру подяку директору лікарні Ростиславу Борисовичу Шульському за проведену складну велику роботу, що тривала майже два роки, результатом якої стало нове педіатричне відділення.

Ростиславу Борисовичу у співпраці із місцевим самоврядуванням та жертводавцями вдалось реалізувати такий важливий проект, закумулювавши кошти, зароблені працею колективу Чортківської ЦМЛ та кошти платників податків громади.

Турбуючись про умови перебування і лікування маленьких пацієнтів, йому вдалось втілити найкращі сучасні вимоги: незалежну систему вентиляції і опалення, окремі санвузли у кожній палаті, палати обладнані кондиціонерами, телевізорами, холодильниками.

Досягнути такого результату можливо було завдяки новому мисленню, правильній організації роботи, особистій замученості Ростислава Шульського до справи.

Подальших успіхів у розвитку медичної галузі керівнику Ростиславу Шульському і всій команді!