ЯК І ДЕ У ЧОРТКОВІ МОЖНА УТИЛІЗУВАТИ НЕПОТРІБНІ ЛІКИ З АПТЕЧКИ?

Три роки – це середній термін придатності більшості ліків. Впевнені, ви також вже давно не робили ревізії своєї домашньої аптечки. Та що робити із протермінованими чи непотрібними ліками? Тепер вихід є!

Сьогодні, 8 квітня, у на першому поверсі Чортківська центральна міська лікарня встановили спеціальні контейнери, куди можна викинути невикористані медикаменти чи їх залишки.

💊Відвідувачі закладу можуть здати свої домашні протерміновані ліки, смужки від глюкометрів, шприци, медичні аерозолі та інгалятори БЕЗКОШТОВНО.

🚮Коли контейнери заповняться, керівництво лікарні передасть зібране для відповідальної утилізації.

Даний збір став можливий за підтримки українців-меценатів із ГО «Екологічний стандарт».