МЕДИЧНІ СЕСТРИ ЧОРТКІВСЬКОЇ ЛІКАРНІ МАТИМУТЬ МОЖЛИВІСТЬ ПІДВИЩИТИ КВАЛІФІКАЦІЮ

Відбулась робоча начальника відділу кар’єрного консультування Чортківської філії Тернопільського обласного центру зайнятості Тетяни Сусли з керівництвом Чортківська центральна міська лікарня – директором Ростиславом Шульським та медичним директором Тарасом Вензелем.

В ході зустрічі обговорили активну програму для підвищення конкурентоспроможності окремих категорій громадян – ваучер на навчання медпрацівників. За ваучером можливо отримати перепідготовку, підготовку на наступному освітньо-кваліфікаційному рівні, спеціалізацію, підвищення кваліфікації.

Окремо розглянули можливість співпраці в напрямку перепідготовки за професією «молодша медична сестра з догляду за хворими».

Адже ваучер – це надання можливості підвищувати рівень своєї конкурентоспроможності на ринку праці. На завершення зустрічі домовлено про подальшу комунікацію та співпрацю.