У ЧОРТКІВСЬКІЙ ЛІКАРНІ З’ЯВИЛОСЬ НОВЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ РЕАНІМАЦІЙНОГО ТА ПЕДІАТРИЧНОГО ВІДДІЛЕНЬ

Чортківська центральна міська лікарня продовжує оновлювати матеріально-технічну базу задля покращення надання медичних послуг.

Відтепер у нашому медичному закладі завдяки благодійникам з’явились нові:

✔️УЗД-апарат високого класу Mindray DC-40;

✔️дитячий кардіомонітор Mindray uMEC12 (для моніторингу різних фізіологічних параметрів, таких як ЕКГ, частота серцевих скорочень, дихання, температура, насичення артеріальної крові киснем, частота пульс тощо); працюватиме у новому педіатричному відділенні;

✔️два інфузійні насоси Mindray BeneFusion VP3 та SP3 (використовується разом з інфузійним комплектом і забезпечує контроль введеної в організм пацієнта дози рідини); працюватиме у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії.

🙏Щиро дякуємо за таке необхідне обладнання голові кураторію Благодійного фонду «Діти Чорнобиля» при Міністерстві соціального захисту охорони здоров’я і гендерної політики землі Нижня Саксонія (Німеччина) пану Фогту та керуючій справами фонду «Діти Чорнобиля» пані Глоземейер.