Публікуємо черговий хороший відгук про роботу фахівців Чортківської центральної міської лікарні. Такі добрі слова надихають працювати ще більше та зростати професійно![🥰](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tea/1/16/1f970.png)
«Висловлюю найщиріші слова подяки завідувачу акушерського відділення комунального некомерційного підприємства «Чортківська центральна міська лікарня» Чортківської міської ради Худзіку Михайлу Антоновичу, завідувачу гінекологічного відділення Федорейко Ларисі Романівні, лікарю акушер-генікологу Галт Ярославі Михайлівні за проведену мені операцію.
Це справжні професіонали своєї справи, спеціалісти від Бога. Жодної хвилини не сумнівалась у їхній фаховій компетенції, довірилася їм і маємо результат: операція пройшла успішно, рубець – косметичний. Головне – самопочуття – дуже добре. Взагалі, час перебування в гінекологічному відділенні минув швидко і на позитиві. Весь медичний персонал від молодших медичних сестер до лікарів – чуйні, людяні, сумлінні, доброзичливі та організовані. Окремо хотілося подякувати бригаді анестезіологів, особливо завідувачу відділення анестезіології та інтенсивної терапії Оробчук Марті Орестівні за професіоналізм і скромність.
Я щиро бажаю Вам успішно продовжувати рятувати своїх пацієнтів від будь-яких хвороб, завжди виправдовувати всі добрі надії і неодмінно знаходити вихід з будь-якої ситуації. Здоров’я вам і вашим родинам, благополучної діяльності і щасливого довголіття. Спасибі за Вашу працю, за Ваш професіоналізм, за Вашу самовідданість.
Пацієнтка, Венгринович С.В.»