Донорство крові – абсолютно безпечна та винятково важлива процедура. Мільйони людей по всьому світу щодня здають кров з власної ініціативи![🙌🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb8/1/16/1f64c_1f3fb.png)
Представники државної установи «Чортківська установа виконання покарань (№ 26)» та 6 державний пожежно-рятувальний загін ГУ ДСНС України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області» підтримують донорський рух![🩸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1a/1/16/1fa78.png)
Сьогодні, 25 березня 2024 року, працівники наших організацій зібралися у Чортківській центральній міській лікарні, щоб здати кров для порятунку інших.
Серед наших працівників є регулярні донори, які вже багато разів здійснювали донації крові та її компонентів та займаються популяризацією донорства.
Дана ініціатива дійсно надзвичайно важлива, особливо при теперішній ситуації в нашій країні. Повномасштабна війна критично загострила потребу у донації, тому стати донором крові – це по-справжньому необхідна місія.
Лише одна донація крові може врятувати три життя. Донорська кров йде на потреби медичних закладів й порятунку тих людей, які цього найбільше потребують.
Здавайте крові, рятуйте життя. Ваше кров точно комусь потрібна![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
НАГАДУЄМО
Кров можна здати кожного понеділка та четверга з 8:30 у пункті забору та зберігання донорської крові Чортківської центральної міської лікарні (вул. Пігута, 31Б, 3-й поверх поліклініки, 313 кабінет ).